Motosikletinize Tam Hakimiyet İçin İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi

Motosiklet sürüşü son derece keyifli olsa da tüm kurallarına uyularak yapılmalıdır. Motosikletinize Tam Hakimiyet İçin İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi almak belki de saniyelik bir doğru hareket sizin ya da karşınızdaki (insan, araç vs) hayatını kurtarabilirsiniz.

Neden Eğitim Almalıyız?

Sadece ehliyet sınavını geçmek ileri ve güvenli bir sürücü olmak için yeterli olmayacaktır. Motosikletinize her koşulda nasıl hakim olacağınızı bilmelisiniz ki kendinizi ve başkalarını riske atmayın.

İleri ve güvenli sürüş

İlk aşama; Motosiklet Hakimiyeti

Trafiğe kapalı alanda yapılan bu çalışma sonucunda motosikletinizi gerçekten tanımaya başlarsınız

Trafiğe kapalı ve güvenli alanda bir çalışma planı üzerinden yapılan bu etkinlikte motosiklete olan hakimiyetinizi geliştiren pek çok alıştırma var. Bunların teorik olarak anlatımı , demonstrasyonu ve bolca pratikleri yapılıyor. Gün sonunda tatlı bir yorgunlukla gelişiminizi kendiniz de hissediyor olacaksınız. Detaylı bilgi almak ulaşabilirsiniz.

İkinci aşama; Gözlemli Yol Sürüşü

Motosiklet Yol Sanatı Sisteminin Gözlem, Konumlanma, Güvenlik ve Viraj ana başlıkları altında irdelendiği katılımcı ve gözlemcinin trafik içinde çok çeşitli yol koşullarında önceden belirlenen bir parkurda birlikte yaptıkları yaklaşık 250 kilometre süren gözlemli sürüştür. Tüm bu etkinliklere katılımcı kendi motosikleti ve tam korumalı kıyafetleri ile katılması gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

İletişim : Tugbay Ant -TMF A Sınıfı İleri ve Güvenli Sürüş Eğitmeni Instagram: anttugbay.mt / Facebook : İleri ve güvenli sürüş Gsm:0532 414 48 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.